/Files/images/IMG_0514.JPGІсторія школи та шкільної бібліотеки

Харківськ авечірня школа № 37 Харківської міської ради Харківської області ...

Школа робітничої молоді №37 м. Харкова (так раніше вона називалась) розпочала свою діяльність у 1955 році. Це було одноповерхове приміщення по вул. Клочківській

Спочатку шкільна бібліотека була невелика, і тому з перших років їй приділялася значна увага. За інвентарною книгою №1 від 29.12.1955 року бібліотека одержала першу партію художньої літератури - 159 екземплярів, яка складалася із творів російських та зарубіжних класиків.Наступні книги бібліотека одержала аж через два роки. А потім кожного року збагачувався книжковий фонд бібліотеки.

Згодом школа мала назву: вечірня загальноосвітня середня школа II-III ступенів №37. З 1981року школа знаходилась у приміщенні СШ №22.

У 1990 році школа знову змінює своє місце розташування і знаходиться у приміщенні Харківського інституту фізкультури.

У 1992 році Харківська вечірня школа займає 1-й поверх старого приміщення СШ № 109 по вул. Коцюбинського, 12, де й знаходиться нині.

У 1955 - наступили найскладніші роки в житті бібліотеки. Майже відсутнє надходження художньої, науково-популярної, методичної літератури та підручників.

У 2010 році з'являється комп'ютер, який було підключено до мережі Інтернет. У результаті підключення до комп'ютерної мережі учні отримали доступ до необмеженої чисельності інформаційних джерел. "Хто володіє інформацією, той володіє світом", під таким гаслом проводиться робота шкільної бібліотеки та педагогічного колективу нашої школи з вивчення і забезпечення інформаційних потреб учнів. За два останні роки шкільна бібліотека отримала 2075 екземплярів підручників.