Педагогічний колектив школи складає 8 учителів. Усі вчителі мають вищу освіту, з них мають кваліфікаційну категорію:

• спеціаліст вищої категорії - 7
  • спеціаліст ІІ категорії - 1

Педагогічне звання "учитель-методист" мають 2 вчителі, звання "старший учитель" - 3 вчителі.
У школі працює завідуюча бібліотеки.

У школі функціонують три методичні об'єднання: гуманітарного, природничо-математичного циклів та класних керівників.

Учитель української мови і літератури та учитель математики, які пройшли навчання та сертифікацію на базі Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, багато років залучаються до перевірки завдань з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт, виконаних учасниками зовнішнього незалежного оцінювання.