• Ви знаходитесь тут:

• Новини школи

Харківський міський голова Ігор Терехов: "Діти Харкова - за мир!"

2022-06-01

У своєму відеозверненні до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається сьогодні, 1 червня, Ігор Терехов нагадав про щорічну акцію «Діти Харкова – за мир!». Традиційно цього дня на площі Свободи збиралися тисячі дітей, щоб донести до дорослих цю важливу думку. За словами мера міста, цього року голоси дітей спрямовані на підтримку захисників, рідного міста-героя та рідної країни.

Також Ігор Терехов подякував усім, хто продовжує вкладати душу, знання та сили у дітей – навчає, розвиває їхні творчі здібності, підтримує морально та психологічно.

Міський голова підкреслив, що у мирний час діти знову сядуть за парти у відновлених дитячих садках та школах, і їхнє майбутнє життя має бути сповнене радістю, любов'ю та милосердям, а не страхом, відчаєм та сидінням у бомбосховищах.

"Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і хай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!» – зазначив мер Харкова.

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова